1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gilmaly-relacje z polany
Autor Wiadomość
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #181  Wysłany: 2012-11-14, 11:48  


No to przykro mi niezmiernie, że muszę być na diecie ;)
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #182  Wysłany: 2012-11-14, 11:49  


Cytat:
A z czytaniem forum mam tak samo. Wstaję rano, radosna jak szczypiorek, wchodzę na forum ......i bulba! Szlag, nie ma śladu po dobrym humorze. Dlatego od jakiegoś czasu po prostu nie czytam!

Ja za młody jestem na tym forum(nie wiekiem)aby się mądrzyć ale jak czytam niektóre posty to zaraz widzę siebie i myślę sobie:"Cholera,przecież może być tak,że mnie to będzie czekać."I wtedy robale zaczynają w brzuchu chodzić.

[ Dodano: 2012-11-14, 11:58 ]
Ta dieta to tylko do czasu.Wyczekane lepiej będzie smakowało.Pierożki z mięskiem,grzybami czy też z serem białym na ostro.Istny miód ze szmalcem.Ale mnie się śni co innego.Kiedyś w Brześciu,na granicy,zmieniano podwozie w polskim pociągu(szersze tory)i tam na dworcu podawano coś co nazywa się solanka.Różne mięska i wędliny,oliwka,czerwony burak.Czegoż tam nie było.Smak młodości.Nigdy i nigdzie nie jadłem podobnej zupy jaką tam przyrządzano.
 
asiunia176 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 284
Pomogła: 19 razy

 #183  Wysłany: 2012-11-14, 12:02  


Czytam Gilmaly, że odwołujemy Katowice. Oki już się robi.
Pozdrawiam Cię gorąco!!
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #184  Wysłany: 2012-11-14, 12:09  


Próbowałem się dodzwonić ale nie odbierasz telefonów. :roll:

[ Dodano: 2012-11-14, 12:14 ]
A gdyby kogoś interesowało czemu taki ożywiony jestem na forum,to spieszę donieść że muszę zabrać się za ocieplanie stropu w piwnicy a tam jest tylko ok.80 cm wysokości więc wynajduję różne wymówki coby tam nie włazić.A może samo się zrobi.Przecież różne rzeczy same się jakoś robią .Byle poczekać.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #185  Wysłany: 2012-11-14, 12:18  


Najwygodniej byłoby styropianem, ale coś mi się wydaje, że będziesz tam pchał wełnę... załóż okulary i maseczkę...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
asiunia176 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 284
Pomogła: 19 razy

 #186  Wysłany: 2012-11-14, 13:34  


O matko najmocniej Cię przepraszam:-((( Blondynka nie zapisała Twojego numeru, a że nieznanych numerów nie odbieram to niestety tak wyszło:-((( Już naprawiam swój błąd!
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #187  Wysłany: 2012-11-14, 17:43  


Witaj Gilmaly - Twoje zdjęcie ze zniczem jest bardzo łądne.Jeśli pozwolisz ,to je wkleję w swój profil na Facebooku w opcji -tylko dla znajomych.Bez info,że od Ciebie,ale z inf.co na tym zdjęciu jest.Jak wyrazisz zgodę-napisz.Ja moje Ciapkowo pochowałam w swoim ogrodzie przy dwóch przeze mnie posadzonych dębach.(Mieszkam na wsi daleko od ludzi.)Posadziłam tam kwiatki-krokusy.Miejsce dokąd udają się nasze zwierzątka nazywamy - Krainą Wiecznych Łowów.Tak nazywali to miejsce Indianie i bardzo mi się podobało.Jednak Twoje jest równie piękne!Leżą tam:jamniki Rezunia i Penelopka,bernardynka Moirasia i koty:Czikunia i Klementynka.
Ja sama wyraziłam zyczenie,aby po śmierci mnie spopielono,a prochy rozsypano w górach,które ongiś często odwiedzałam.
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #188  Wysłany: 2012-11-14, 19:58  


Cytat:
Twoje zdjęcie ze zniczem jest bardzo łądne.Jeśli pozwolisz ,to je wkleję w swój profil na Facebooku w opcji -tylko dla znajomych.Bez info,że od Ciebie,ale z inf.co na tym zdjęciu jest.

Nie ma problemu,wyrażam zgodę.
Cytat:
Leżą tam:jamniki Rezunia i Penelopka,bernardynka Moirasia i koty:Czikunia i Klementynka.

Fajnie,tylko w tym kraju jest to niestety nielegalne.
Cytat:
Ja sama wyraziłam życzenie,aby po śmierci mnie spopielono,a prochy rozsypano w górach,które ongiś często odwiedzałam.

I to zgodnie z prawem też się chyba nie uda.Podobno jest opracowywana ustawa umożliwiająca trzymanie prochów osób bliskich w domu.
Cytat:
Mieszkam na wsi daleko od ludzi.

Też mieszkam na wsi(warmińskiej)szczególnie teraz po sezonie-daleko od ludzi.
Za to z psem Tymkiem i kotką Mańką.W chwili obecnej tylko z nimi.Pozdrawiam serdecznie.
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #189  Wysłany: 2012-11-14, 20:03  


Gilmaly, jakie to szczęście, że mieszkam daleko od Ciebie...Tymona zagłaskałabym na śmierć.....jest cudowny!

Że też do mnie nic nie chce się przybłąkać!
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
asiunia176 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 284
Pomogła: 19 razy

 #190  Wysłany: 2012-11-14, 20:37  


Nie no Tymon wymiata!!! Przekochana mordusia!!!
Uwielbiam psiury, a moja wercia szaleje za "labikami" jak nic wpraszamy się na wiosne :-D !!!
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #191  Wysłany: 2012-11-14, 20:47  


gilmaly napisał/a:
Fajnie,tylko w tym kraju jest to niestety nielegalne.
gilmaly napisał/a:
I to zgodnie z prawem też się chyba nie uda
- mam nadzieję,że rozliczne służby na to forum nie zaglądają.Ja wiem,że w tym kraju to niebawem nawet oddychanie będzie nielegalne,ale to nic.Ja się nie martwię.Jak córki nie zostawią mnie w PL-a bardzo lubię Tatry i Pieniny,to niech zawiozą mnie do UK.Tam też są piękne okolice.Np.Lulworth w hrabstwie Dorset.
A Twoi przyjaciele są wyjątkowo sympatyczni.Ja w tej chwili mam wielorasowca i jedną koteczkę.I za ogrodzeniem(a mam ogrodzone ponad 2ha ziemi) mam zwierzątka leśne.Sarenki,dziki,liski,kunowate.Ptaszki przeróżne.Bardzo nas cieszą żurawie,kruki i puchacze.No,i mnóstwo drobnicy.
Kosztem,który ponoszę z racji mieszkania na takim odludziu jest wyjątkowo daleka droga do najbliższego miasta.Do najbliższego przystanku PKSu jest ponad 5 km.
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #192  Wysłany: 2012-11-14, 21:42  


Nie powiem że Ci zazdroszczę bo mam to samo.Tylko lasu trochę mniej bo 1,5 ha.Za to mam pod samym nosem piękne jezioro.Tak mam. :) :) :) I jeszcze coś.To nie labrador.To piękny trochę ponad roczny golden.Ze wszystkimi goldenowatymi zaletami i wadami.A główna wada to to że jest leniem patentowatnym i leży zawsze tam gdzie najbardziej przeszkadza.A kotka to codziennie rano ,tak koło 5,przychodzi i mnie udeptuje.A potem wywala brzucho do góry i każe się głaskać co wywołuje atak zazdrości u Tymka i koniec mojego spania.Dlatego poranną kawę pijam na ogół tak koło 6 rano a Manka udaje się poszperać na forum.



A Tymek idzie skombinować coś na śniadanie

 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #193  Wysłany: 2012-11-14, 22:09  


Cytat:
Nie powiem że Ci zazdroszczę
-pewnie,że nie zazdrościsz :) Ja to mam satysfakcję,że położenie mojej hacjendy pomiędzy stanowiskami strzelniczymi ukróciło zapędy przeróżnej maści myśliwych.A może Ty polujesz?Nie chciałabym urażać Twoich uczuć. I dlatego zimą w zagajniku mieszka około 10 sarenek.Wcale się nas nie boją.
 
gilmaly 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 360
Skąd: warmińsko-mazurskie
Pomógł: 55 razy

 #194  Wysłany: 2012-11-14, 22:44  


Strzeż mnie Panie Boże od takich występnych rozrywek.Wolę aparat fotograficzny.
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #195  Wysłany: 2012-11-14, 23:10  


gilmaly napisał/a:
Wolę aparat fotograficzny.
-mój Tyś jest ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group