1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Chlorofil, co Wy na to?
Autor Wiadomość
Edka77 



Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 78
Pomogła: 7 razy

 #1  Wysłany: 2018-10-19, 05:45  Chlorofil, co Wy na to?


Witam. Założyłam nowy temat ponieważ chciałabym zasięgnąć opinii ludzi,którzy być może stosowali ten suplement diety. Jest to składnik naturalny. Nie mówię, że leczę tym nowotwór ale chciałam oczyścić troszeczkę swój organizm, przez tyle lat na pewno się mocno "zabrudził". Chciałabym wiedzieć jakie mają objawy stosowania tego preparatu inne osoby.
Zanim zdecydowałam się to zakupić czytałam o tym przez dwa tygodnie.
W związku z moim czerniakiem postanowiłam, że będę żyć zdrowiej.
Zażywam to od prawie miesiąca, mam dziwne bóle jakby w żyłach (da się to przeżyć) wysypuje mnie na twarzy i pod włosami na głowie (również z tego powodu nie umieram)
Ale co dzieje się wewnątrz? Jak widzą to inni? Nie zaszkodzę sobie? Proszę o jakieś sugestie.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #2  Wysłany: 2018-10-19, 06:37  


A nie pomyślałaś że negatywne objawy na zewnątrz Twojego ciała mogą być wynikiem złego wpływu tego suplementu na procesy które zachodzą wewnątrz Twojego organizmu?
 
Edka77 



Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 78
Pomogła: 7 razy

 #3  Wysłany: 2018-10-19, 10:58  


Myślałam tylko o tym że organizm pozbywa się toksyn w ten sposób. Nie znalazłam nigdzie źródła udowadniajacego, że to jest szkodliwe. Poprostu chce wiedziec jak inni reagują na tez suplement. Jeżeli wprowadza się dietę oczyszczającą tzw. głodówkę również pojawiają się efekty na zewnątrz.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #4  Wysłany: 2018-10-19, 16:09  


Organizm oczyszcza się i dlatego bolą Cię żyły i masz wysypkę? Zdajesz sobie sprawę jak to brzmi?
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #5  Wysłany: 2018-10-19, 16:20  


znalazłaś jakiegoś lekarza który by zalecał takie oczyszczanie? Wszystko jest lekarstwem i trucizną, zależnie od dawki - chlorofil zawarty w sałacie to samo dobro, natomiast Ty nie wiesz co łykasz. Ludzie po głodówce (to na pewno jest oczyszczające) mają słabe włosy i paznokcie ale czystą cerę. To jakiś mit że wypryski oczyszczają.
_________________
sprzątnięta
 
Edka77 



Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 78
Pomogła: 7 razy

 #6  Wysłany: 2018-10-19, 16:23  


Jak to brzmi bo nie widzę nic dziwnego w tym? No chyba że chcesz powiedzieć że te bóle i pryszcze w okolicy twarzy to efekt przerzutka mojego czerniaka Tp1a bez mitoz i innych tam takich. Nie rozumiem....Takie są objawy kiedy organizm wyrzuca toksyny. Jeżeli się mylę to "naprawcie mnie" bo ja tak serio myślę i czytałam dwa tygodnie o tym. Nie chce wyjść na ślepą fanatyczkę zielonego napoju ale czemu TP53 myślisz że to jest trucizna i wszystko co nie medyczne szkodzi?

[ Dodano: 2018-10-19, 17:24 ]
Aha...to nie medyczne zielone czyli Chlorofil kupiłam w aptece.

[ Dodano: 2018-10-19, 17:28 ]
gaba, rozmawiałam z onkologia i nie zniechęca mnie do stosowania.Wiem co pije bo z apteki, a chlorku w liściach sałaty? Kiedyś zajmowałem się zawodowo płodami rolnymi...samo GMO i pestycydy oraz antybiotyki. Więc wolę to wyselekcjonowane i zbadane. Co nas nie zabije to wzmocni! A sałatę i szpinak też jem.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #7  Wysłany: 2018-10-19, 17:22  


Brzmi tak jakbyśmy byli na profilu Zieby...

A co nas nie zabije to nas wzmocni to chyba najglupsze i najbardziej szkodliwe powiedzenie. Nigdzie nie pisałem że chlorofil który bierzesz jest trucizna jednak objawy które masz są ostatnią rzeczą która świadczyłaby o oczyszczaniu organizmu.
 
Edka77 



Dołączyła: 18 Sie 2018
Posty: 78
Pomogła: 7 razy

 #8  Wysłany: 2018-10-19, 21:23  


Aż mnie korci aby sprawdzić co to jest ten profil Zieby...jednak przeszukam internet bo te słowa często występują kiedy pada pytanie o leczenie inne niż akademickie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #9  Wysłany: 2019-10-11, 10:23  


Organizm "oczyszcza" się poprzez wydalanie (kupa i siku) - czasem toksyny usuwane są dzięki wymiotom (to dlatego podczas chemioterapii mamy "naloty na Rygę" - organizm wyczuwając silną toksynę stara się ją usunąć). Pryszcze nie są objawem jakiegokolwiek oczyszczania, tylko stanu zapalnego, lub nieprawidłowo działającego układu pokarmowego.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Ola Olka 



Dołączyła: 11 Lip 2016
Posty: 2640
Skąd: DE / PL śląskie
Pomogła: 281 razy

 #10  Wysłany: 2021-08-13, 08:13  


Gazda, super napisane!
_________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group