1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ocena wyników
lodzianin88

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4756

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-28, 21:48   Temat: ocena wyników
Hematolog skierował go do hepatologa a hepatolog do chirurga w związku z tymi żylakami.
Mialem nadzieje że jak będzie w szpitalu ktoś postawi konkretną diagnozę, i pokieruje jak dalej leczyć. A w szpitalu powiedzieli że ma iść do tych lekarzy u których już był.
Jesteśmy w stanie iść prywatnie do lekarza, w zwiazku z postawioną diagnozą nowotworu, tylko nie bardzo wiem do jakiego. Czy do hematologa czy hepatologa? A może do onkologa?
  Temat: ocena wyników
lodzianin88

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4756

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-28, 18:07   Temat: ocena wyników
Witam
Był w szpitalu i to nie raz, na te żylaki.
Teraz też był w szpitalu, gdzie trafił z ostrym bólem brzucha. Ale co z tego jak go trochę podleczyli i wypuścili.
Chciałem żeby miał konsultacje z jakimś hematologiem ale usłyszałem że nie mają takiego specjalisty :--:
A moim zdaniem to teraz jest najważniejsze bo po ostatnich badaniach stwierdzono że ma nowotwór. I nikt z tym nic nie robi :shock:

I mam kilka pytań...

Gdzie mamy się udać w celu dalszego leczenia. :?ale?:
Jak taki nowotwór się leczy :?ale?:
Czy to idzie w kierunku białaczki :?ale?:

[ Dodano: 2015-10-28, 18:10 ]
wypis



  Temat: ocena wyników
lodzianin88

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4756

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-20, 20:28   Temat: ocena wyników
Hematolog odeslał do hepatologa, a onkolog do chirurga. Zastanawiam się o co chodzi z tym wodobrzuszem.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że nie ma nikogo kto by dokladnie powiedział co mu dolega no i jak to leczyć

[ Dodano: 2015-10-20, 21:32 ]
Czy taką chorobę mielodysplastyczną się jakoś leczy? Jak na razie żaden z lekarzy nie mówił o leczeniu
  Temat: ocena wyników
lodzianin88

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4756

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-20, 19:02   Temat: ocena wyników
No do hematologa na grudzień. A wcześniej do chirurga z bólami podbrzusza.
Jak pisałem ja nie mam pojęcia akurat o tej chorobie nawet nie wiem czy to rak czy nie, a Teścia odsyłają od lekarza do lekarza bez żadnych konkretów.

[ Dodano: 2015-10-20, 20:12 ]
Bardzo przepraszam do hepatologa
  Temat: ocena wyników
lodzianin88

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4756

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-10-20, 18:29   Temat: ocena wyników
Witam,
Piszę w imieniu teścia, odebrał wyniki badań i nie wiem co mu poradzić i gdzie ma się udać.
Lekarze odsyłają go od jednego do drugiego, a on nie wie na czym stoi. Tym bardziej że terminy są odległe. Jedni mówią że to nowotwór inni że nie.
A ja w tej dziedzinie jestem zielony.
Jestem tu na forum w temacie nowotworów jajników, i jelita, a tu nawet nie wiem czy w odpowiednim dziale napisałem

[ Dodano: 2015-10-20, 19:30 ]
kolejny wynik badań

[ Dodano: 2015-10-20, 19:32 ]
Tych wyników badań jest dużo, nie wiem jeszcze które wkleić, może jakieś konkretne jest potrzebne.
Onkolog odesłał nas do hematologa

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group