1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
lady_carrot

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71335

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-23, 10:41   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
miska, poczytaj mój wątek, może chociaż chwilowo Cię uspokoi ta zmiana... ja również miałam podejrzana zmianę w pachwinie, 4 miesiące po wycięciu wartowników i dwie biopsje igłowe potwierdziły, że lekarka, która podejrzewała meta do węzłów nie miała racji.... był to tylko krwiak pooperacyjny. Życzę Ci żeby Twoje przypuszczenia się nie sprawdziły, zawsze staraj się widzieć światełko w tunelu, bo ono jest... trzeba to sprawdzić, ale może się okazać, że to nic groźnego - trzymam kciuki za dobre wyniki! :tull:
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
lady_carrot

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71335

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-22, 07:18   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
arawis,
Cieszę się z Twoich dobrych wyników :)
Z tego co mnie lekarz mówił, to po takim czasie te 6 miesięcy to chyba standard, ale jeśli wolisz być spokojniejsza to usg można przecież zrobić. Ja miałam badania w kwietniu i następne czekają mnie dopiero w październiku pewnie, bo wizytę kontrolną mam na koniec sierpnia ale bez badań... A też się zastanawiam czy lekarz mi te badania zrobi, bo wczoraj, po wtorkowej uciesze z dobrych wyników w sprawie czerniaka, trafiłam do szpitala z silną kolką nerkową. Teraz nie wiem czy lekarz zrobi mi rtg we wrześniu czy październiku, bo wczoraj miałam rtg miednicy i dziś będę miała urografię... więc trochę mnie ponaświetlają.
Tak czy inaczej, dla Twojej spokojności może warto przemyśleć sprawę wcześniejszego usg chociaż ;) nic nie szkodzi, a jak masz chodzić poddenerwowana do listopada to trochę bez sensu... może jestem przewrażliwiona, ale ja bym zrobiła.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group