1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
jolka1

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85525

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-11, 11:03   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
ssisi2 napisał/a:
Niestety tak właśnie wygląda prowadzenie pacjentek na ginekologii w CO Bydgoszcz; brak lekarza prowadzącego, zmieniająca się siatka dni przyjmowania lekarzy w przychodni (mimo rejestracji do danego lekarza nigdy do końca nie wiadomo na kogo się trafi),


Ja również leczę się w CO w Bydgoszczy, co prawda od niedawna, ale może moje doświadczenie pomoże w wyborze lekarza ginekologa- onkologa.
Pierwsza wizyta była 26 marca 2013r., we wtorek u pani dr ginekolog- onkolog.
Pani dr sama zadecydowała o moim leczeniu operacyjnym,( w tym samym dniu załatwiłam wszystkie formalności wraz z anestezjologiem i wyznaczonym terminem stawienia się do szpitala- czas oczekiwania 1 tydzień); również osobiście przeprowadziła u mnie operację.
Po szpitalu w wypisie wskazała termin odbioru badań histopatologicznych, która połączyła z wizytą lekarską . Tego samego dnia skierowała mnie na komisję do dalszego leczenia chemią, otrzymałam również termin kolejnej wizyty do pani dr.
Nie wiem jak będzie dalej, zwłaszcza kiedy zostanę zakwalifikowana na chemię, ale jak na razie czuję, że mam prowadzącego lekarza ginekologa-onkologa.
Pani dr. przyjmuje pacjentki zawsze we wtorki.

serdecznie pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group