1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
ccc11

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71227

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-16, 16:13   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Hm trochę to dziwne ,aż ciężko uwierzyć mój był na udzie,wiec gdyby patrzeć przez pryzmat tego co tam jest napisane to czynnik rokujący w moim przypadku musiałby być dobry ,a jest nie za ciekawy a dodam ,że znamię na nodze nie zmieniało się kilka miesięcy a w miesiąc więc gdyby patrzeć na czas ewoluowania znamienia jest to dość krotki czas biorąc pod uwagę czas innych uzytkownikow tego forum ,wiec dalej jestem tego zdania ,że lokalizacja czerniaka nie ma nic do rzeczy, ale to tylko moje subiektywne zdanie ;)
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
ccc11

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71227

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-15, 14:04   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Niby tak biorąc pod uwagę grubość skóry na nodze a szyi na szyi skóra jest ciensza,przez co czerniak może znacznie szybciej naciekac głębsze tkanki,mysle ze tu tak naprawdę chodzi o stopien zaawansowania w momencie rozpoznania aniżeli o umiejscowienie bo chyba jak na razie nie ma na to zadnych dowodów ze czerniak znajdujący się na nodze lepiej rokuje niż na szyi no chyba ze się myle
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
ccc11

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71227

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-14, 23:47   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
arawis napisał/a:
Czy mądre forum powie mi, czy fakt usytuowania czerniaka na tułowiu bądź na ramieniu da szybsze przerzuty do narządów wewnętrznych typu wątroba, płuca niż taki, który usytuowił się np. na nodze? Czy jest to niezależne?


Nie mój czerniak był na nodze i są przerzuty na to nie ma reguły niestety..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group