1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tessa - komentarze
asereT

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30088

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-21, 21:24   Temat: tessa - komentarze
tessa napisał/a:
Operacja jest jutro. Umieram z niepokoju.


tessa trzymam kciuki
  Temat: tessa - komentarze
asereT

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30088

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-21, 18:35   Temat: tessa - komentarze
tessa napisał/a:
Pielęgniarki pierwsze co zrobiły, to plastrami przykleiły do ściany dzwonek, żeby Mam nie mogła ich niepokoić. Tak, tak- takie jeszcze są szpitale w Polsce. Dodam, że szpital, gdze leżała Mama ma mnóstwo certyfikatów i wyróżnień. Boże bron pacjentów przed nim:(

No właśnie,czyli nasze centrum nie jest wybrykiem natury..bo i w innych zakładach leczniczych, są ludzie ..i..taborety...są lekarze i ..lekarze
  Temat: tessa - komentarze
asereT

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30088

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-14, 22:05   Temat: tessa - komentarze
tessa napisał/a:
Wiecie co, mnie przede wszystkim przygniata? Bezradność. Wiem, że to może wydaje się dziwne, że mam problem ze skontaktowaniem się z lekarzem- ale mam. Telefonów nie odbiera, w szpitalu jest nieuchwytny. Dziś spędziłam tam napawdę dużo czasu. Ale przeciez nocować nie mogę w szpitalu, ani być tam w każdej chwili z powodu pracy i odległości, jaka mnie dzieli od Białegostoku.

.
Tessa, wiedz, że to nie tylko Ty tak masz, inni (ja z mężem) też. Pozdrawiam, i życzę wytrwałości, cierpliwości i "końskiego" zdrowia, by by móc się leczyć trzeba być zdrowym jak "koń"
  Temat: tessa - komentarze
asereT

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30088

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-03, 13:36   Temat: tessa - komentarze
Trzymaj się, dziewczyno i płacz, ale z umiarem. Ja też płaczę, gdy mąż już się ułoży do snu, ja idę do drugiego pokoju i płaczę, płaczę bezgłośnie - w poduszkę, - choć tak naprawdę chce mi się po prostu wyć.. z bólu, żali i rozpaczy... bo razem przeżyliśmy 42 lata a 12 października tego roku będzie 43 rocznica ...
Jeśli będziesz płakała rozsądnie, to wypłaczesz złe emocje, które dołują, i nie pozwalają trzeźwo myśleć. Płacz w ukryciu, a ludziom a szczególnie tacie i rodzinie pokazuj radosne oblicze, by nie pogłębiać załamania u taty.
Mimo wszystkich złych wiadomości musisz wytrzymać i nie poddawać się..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group