1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie radze sobie
Basia2000

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 72004

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2015-05-22, 06:46   Temat: Nie radze sobie
Aniu!
absolutnie nie jesteś niczemu winna! Stało się to co się stać musiało z racji choroby, tak chciał los, a Ty nie miałaś na to żadnego wpływu. Rak zabiera nam naszych bliskich fizycznie, pozostawiając zgliszcza w psychice nas opiekunów. Postaraj się ochłonąć, odpocząć, może po ostatnim pożegnaniu mamy wyjedż na kilka dni w jakieś piękne miejsce, koniecznie odpocznij. Ściskam Cię serdecznie i bardzo głęboko współczuję, jesteś bardzo dzielną młodą kobietą. ::rose::
  Temat: Nie radze sobie
Basia2000

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 72004

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2015-05-08, 19:48   Temat: Nie radze sobie
Aniu
Spokojnie, nikt nie czuje się urażony, my wszyscy wiemy jakie emocje generuje choroba nowotworowa wśród bliskich i opiekunów. Dziewczyny starały się tylko ostudzić Twoje rozgoryczenie.
Trzymaj się, dużo siły Ci życzę :)
  Temat: Nie radze sobie
Basia2000

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 72004

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2015-05-07, 19:54   Temat: Nie radze sobie
ANIU
rozumiem Twoje zmęczenie, zapewniam Cię, że wiem przez co przechodzisz. Zyczę Ci dużo siły, ja wysiadłam, nie dałam rady :-(
  Temat: Nie radze sobie
Basia2000

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 72004

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2015-05-07, 07:11   Temat: Nie radze sobie
Aniu, jak nie ma wyjścia, zbierz jakoś siły i doczekaj godziny 23-ciej, lekarka z hospicjum poradzi coś na złagodzenie objawów u Twojej mamy. Swoją drogą też dzielna i silna z niej kobieta skoro ma siłę na wizyty u chorych o takiej godzinie, to bardzo dobrze o niej świadczy, musi mieć wielkie serce.
Trzymaj się , pozdrawiam.
  Temat: Nie radze sobie
Basia2000

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 72004

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2015-04-18, 21:34   Temat: Nie radze sobie
Dziewczyny, jakże Wam współczuję, rozumiem Was doskonale, od prawie dwóch lat przechodzę piekło na ziemi z dwojgiem najbliższych mi chorych onkologicznie plus ojciec staruszek z ciężkim POCHP. To nie jest nasza wina, że czasami doprowadzone zmęczeniem, bezsilnością wybuchamy, to jest wina tego pieprzonego systemu, który pozostawia nas same z pracą ponad ludzkie siły, kolejki do lekarzy, walka dosłownie o wszystko i brak opieki psychoonkologicznej czyni z nas herosów, a tak naprawdę to jesteśmy poturbowanymi psychicznie i fizycznie kobietami. Czasami trzeba huknąć, krzyknąć, aby osiągnąć cel. Dziś zrobiłam swojej ciężko chorej matce karczemną awanturę i zagroziłam jej pozostawieniem na pastwę losu, jeśli nie da zaprowadzić się do psychiatry i poddać leczeniu swojej depresji. Wiecie co? Zgodziła się!!!!!!!! Nie mam wyrzutów sumienia! Czuję ulgę.
  Temat: Nie radze sobie
Basia2000

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 72004

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2015-04-12, 07:48   Temat: Nie radze sobie
Aniu
Podobnie jak Gaba mam łzy w oczach czytając Twoje posty. Ja wpis Madzi wydrukowałam i powieszę w domu na najbardziej widocznym miejscu. Kochana Madziu od dziś wiem co mam robić, jak się zachowywać, już teraz może być tylko lepiej. Obym tylko zachowała konsekwencję bo tak podobno trzeba , trudne to jak to co dyktuje rozum napotyka na opór ze strony serca, ale kto powiedział, że ma być łatwo.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group