1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak szyjki macicy płaskonabłonkowy
Autor Wiadomość
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #91  Wysłany: 2010-06-14, 18:34  


DSS dziekuję bardzo za odpowiedz ::thnx::

Już zaczynałam panikować :) ale jak nie jest to nic onkologicznego to mogę spać spokojnie.

Pozdrawiam :)
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #92  Wysłany: 2010-07-17, 15:34  


aina, co u Ciebie, dawno się nie odzywałaś????

:-D Pozdrawiam 8-)
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #93  Wysłany: 2010-08-03, 22:10  


Witaj Myszka :)

Nie odzywałam sie bo bylam na wczasach. Ciężko napisać co u mnie... Byłam u psychologa ale chyba nie za bardzo mi to pomogło. Myślałam.... właśnie ja za dużo myślę i chyba w tym problem. Raz mam wielką ochotę by żyć a są dni w których modlę sie by szybko umrzeć.
2 wrzesnia mam miec zrobione usg. Ale ja nie chce, boje sie, po co mi to usg :/ . Wiem jedno
chciałabym pomóc, jak nie tu to może w hospicjum tylko nie wiem jak sie do tego zabrać.
Dzięki za zainteresowanie ... to dla mnie dużo znaczy
Pozdrawiam Cie :flow:
 
1966małgorzata 


Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 21
Pomogła: 2 razy

 #94  Wysłany: 2010-08-04, 10:49  


aina.
Zrób prześwietlenie kręgosłupa. Ja też mam drętwienie rąk i nóg. Okazało się, że mam jakiś ucisk w części lędźwiowej. Czekam na rehabilitację. A jaj twoje bóle z pośladkiem? Też takie mam, ale u mnie to wina hemoroidów. Ty nic na ten temat nie piszesz, to może też ci promieniuje od kręgosłupa?
O hospicjum też myślałam, że chciałabym pracować jako wolnotariuszka. Nie wiem tylko czy dam radę psychicznie. Dwa miesiące temu wykryto u mnie skupisko mikrozwapnień w piersi. Nie wyglądało za ciekawie. Po usunięciu okazało się, że zmiana jest łagodna, ale właśnie wtedy zaczęłam myśleć o pomocy w hospicjum. Dojrzewam jeszcze do tego, ale chyba się zdecyduję. Na razie poszukałam na necie hospicjum w moim mieście. To już jakiś pierwszy krok. Pozdrawiam cię i nie obawiaj się usg. To przecież dla twojego dobra.
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #95  Wysłany: 2010-08-04, 11:25  


aina,

Ja też już wymiękam psychicznie. Od 8 miesięcy szukam pracy i choć jestem zapraszana na prawie każdą rozmowę kwalifikacyjną - to mnie nie chcą... :?ale?:
Jeszcze choroba mamy.... która ma wizytę kontrolną w 26 sierpnia... :roll:
Wyniki są takie sobie... :/
Ale i tak Kochana CZUJĘ, ŻE DAM RADĘ!!!!
I pamiętaj Ty też dasz, tylko musisz się przełamać, przetłumaczyć sobie...
I te USG .... jak po co??!!... dla Twojego spokoju... Będzie wszystko dobrze.
:okok"
Psycholog... może jednak spróbuj do psychiatry - to lekarz, chyba lepiej Ci pomoże niż psycholog. Tak radziła DSS, pamiętasz, .... przeczytaj posty w swoim wątku...
I pamiętaj, że masz nas - zawsze możesz napisać, co Ci leży na sercu...
Ostatnio tak się bałaś i co z tego wyszło....?????? Twój spokój...!!!
A co do hospicjum, nie wiem... czy w takim stanie (chodzi mi o Twoje wątpliwości i lęki przed kolejnymi badaniami) jesteś gotowa na oglądanie nieraz czegoś gorszego...

Pozdrawiam i pisz częściej!!!! :)
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
maxdata26 



Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Pomogła: 12 razy

 #96  Wysłany: 2010-08-04, 12:00  


A może praca w schronisku dla zwierząt? Potrzebują wolontariuszy do spacerów z psami. W domu dziecka też potrzebują wolontariuszy. Ewentualnie praca w świetlicy przy kościele lub ośrodku pomocy społecznej. Jest wiele osób, które potrzebują pomocy przez spędzanie czasu. Trzeba się otworzyć na innych i wyjść z domu. W domu za dużo się myśli i skupia na sobie. A może praca w zoo? Tam też potrzebują.
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #97  Wysłany: 2010-08-04, 23:01  


1966małgorzata zaobserwowałam,że ręce mi drętwieją jak jestem na diecie, jak zaczynam jeść normalnie wszystko wraca do normy. Pośladek już w ogóle mnie nie boli. Wiesz najgorsze jest to, że jak już coś zaboli to ja już mam przygotowany czarny scenariusz. Do tego dochodzą dziwne sny i bach urlop zmarnowany. Bo na pewno jestem chora, na pewno to wznowa. I tak w kółko. Co do pomocy w hospicjum myślę, że chcę właśnie tam pomóc. Wiem, żę dam radę. Myślałam o tym zanim dowiedziałam się, że jestem chora. Jak moja teściowa leżałą na odziale opieki paliatywnej ( nie wiem czy dobrze napisałam jak coś to poprawcie) to pomagałam nie tylko jej ale także osobą które leżały w pokoju i tego potrzebowały. Niby niewielka pomoc a czułam się z tym dobrze.
Myszko kochana trzymam mocno kciuki na pewno znajdziesz pracę. Trzymam też kciukasy za twoja mamę bardzo mocno :okok" 26 będę trzymać z całych sił ;) Pozdrawiam Cie i Twoją mamę :tull:
maxdata26

Pomagałam już w świetlicy przy kościele organizowaliśmy z proboszczem wyjazdy, święta, pomoc w lekcjach dla najbardziej potrzebujących, niestety zmienił się proboszcz a nowy uważa świetlicę za zbędną.

Pomagałam już bezdomnym i pomagam nadal na miarę swoich możliwości.
Teraz uważam, że chcę pomoc chorym.
 
Aniaha 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 655
Skąd: trzeci swiat
Pomogła: 136 razy

 #98  Wysłany: 2010-08-05, 00:00  


Aina,
Chyba rozumiem Cie coraz lepiej, w sprawie obaw przed wznowa...
Tym bardziej ciesze sie, ze chcesz cos robic, pomagac, dzialac.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
jest dobrze
http://raknieborak-aniaha.blogspot.com/
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #99  Wysłany: 2010-08-06, 11:29  


aina,
pszytulasek dla Ciebie |uscisk|
aina napisał/a:
Co do pomocy w hospicjum myślę, że chcę właśnie tam pomóc. Wiem, żę dam radę.

To dobrze, jeżeli czujesz się na siłach, aby pomagać innym.
Nie wiem co Ci napisać, żeby również pocieszyć, wesprzeć, pomóc...
Po prostu napiszę, że jestem i pisz jak będzie Ci źle, może nasze "wirtualne wsparcie" doda Ci sił, by pokonać lęki przed kolejnymi kontrolami...

Ściskam jeszcze raz...
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
maxdata26 



Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Pomogła: 12 razy

 #100  Wysłany: 2010-08-06, 12:16  


Najważniejsze, żebyś Ty się dobrze czuła z tym co chcesz robić. Sama czujesz jaką masz potrzebę serca. Na pewno Ci się uda. W przeciwieństwie do mnie próbowałaś już prac charytatywnych i wiesz co to znaczy. Trzymam kciuki! Co do zdrowia to obawy i myśli są naprawdę dołujące. Co się człowiek czymś zajmie to znowu się myśli. Łatwo się mówi, a gorzej robi.... Trzeba próbować i się wspierać. Pozdrawiam
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #101  Wysłany: 2010-08-08, 19:35  


Kochani mam wielką prośbę skonczyły mi sie plastry wizytę kontrolną mam dopiero w połowie września. Bez plastrów czuję sie fatalnie, siostra dała mi plastry SYSTEM CONTI wczesniej miałam Oesclim. Czy taka zmiana mi nie zaszkodzi?

Pozdrawiam
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #102  Wysłany: 2010-08-08, 20:01  


aina, z wypisem z CO na którym są przepisane lub uwzględnione jest leczenie plastrami Oesclim udajesz się do lekarza rodzinnego, który na podstawie karty zaleceń przedłuża lek tzn. wystawia receptę.
Postępowanie powyższe jest bezpieczniejsze, niż pożyczanie czyiś leków tym bardziej, że System Conti zawiera octan noretisteronu, którego to składnika brak w używanych przez Ciebie dotychczas plastrach Oesclim.
Pozdrawiam M,
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #103  Wysłany: 2010-08-08, 20:05  


Madziorek dziękuję bardzo za szybka odpowiedz

Pozdrawiam
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #104  Wysłany: 2010-08-16, 11:39  


aina, co tam u Ciebie? Jak Twoje plany dot. pomocy w hospicjum???

_itsme_
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #105  Wysłany: 2010-08-23, 17:29  


Myszka |uscisk|

U mnie wszystko dobrze poza tym, że zbliża się termin kontroli i już się boję. Najbardziej chyba usg. :) Co do moich planów to będę musiałą poczekać aż się uporam ze sobą, może po kontroli jak będzie wszystko dobrze. Na pewno z nich nie zrezygnuje.

Pozdrawiam Cie gorąco
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group