1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: DumSpiro-Spero
2010-08-28, 23:32
ja chcę koszulkę
Autor Wiadomość
lopenka 



Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Kłodzko
Pomogła: 17 razy

 #16  Wysłany: 2010-08-04, 09:53  


ja też chcę koszulkę, długopis i kubek. Bedę je nosić z dumą. :mrgreen:
 
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #17  Wysłany: 2010-08-04, 10:36  


Kochani, cudownie, że jest tylu chętnych pragnących posiadać gadżety z logo fundacji i forum, ale raz jeszcze podkreślam, że najpierw trzeba mieć odpowiednie fundusze, by w to wszystko zainwestować. Na razie takowych nie ma :(
... Chyba, że jest wśród Was ktoś, kto ma odpowiednie zaplecze i chciałby wspomóc Fundację i wyprodukować wymienione gadżety za darmo.

Jeśli takiej osoby/osób nie ma - to na dzień dzisiejszy pozostaje tylko podziękować za cenne deklaracje i prosić Was o cierpliwość :)
Co do wsparcia przy projektowaniu gadżetów promujących Dum Spiro Spero - to jak najbardziej taka pomoc będzie potrzebna - i jeśli macie do tego zapał to do dzieła. Co najwyżej projekty będą musiały trochę poczekać na realizację

Jeśli chodzi o wykorzystywanie logo forum i fundacji we własnym zakresie to na taką aktywność nie możemy wyrazić zgody - właśnie dlatego, że w przyszłości zamierzamy zrealizować Wasze wspaniałe pomysły.
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #18  Wysłany: 2010-08-04, 22:00  


Więc tak
Trzeba znaleźć sponsora- zacząć od drobnostek gdzie można bedzi spprzedać koszulkę z logo DSS w ten sposób aby pokryły się koszty zakupu + nadruku
A w dodatku aby fundacja z tej sprzedaży miała profity z których będzie mogła się rozwijać a do tego nadal zakupywać i rozprowadzać gażety przedewszystkim na rzecz fundacji.

Swoją drogą nie wiem dla czego nie można we własnym zakresie zorganizować sobie T-shirt-a z logo i adresem forum. Przecież to jest dodatkowa reklama działająca na rzecz forum i fundacji a nie na własne korzyści

Przy czym jasną sprawą jest ze logo było by własnie to samo co mamy na str głównej forum.

Im więcej osób o nas wie tym lepiej.
Przecież rozprowadzamy ulotki juz z logo forum, dla czego by nie nosić tego loga na swojej koszukce ?
FUndacji to nic nie kosztuje a jedynie rozpowszechnienie istnienia forum i fundacji :) a tym samym pomoc innym .

Jeżeli mam złe odczucia naprostujcie mnie ;)

Jak widac sa już osoby chętne do pomocy w stworzeniu odpowiedniej grafiki i nie tylko jak np Łysy , czy aina

aina napisał/a:
Łysy

Skoro masz możliwość załatwienia takich gadżetów w małych ilościach i dobrej cenie to chylę czoła, jak nie to uderzaj do mnie. Robię to bezinteresownie i nie gryzę :) :)
Pozdrawiam


Ja zdeklarowałam się do stworzenia rękodzieła gdzie prosiłam o nakierowanie- pomysły (do tej pory nikt zadnego pomysłu mi nie podrzucił :--: ) Też mogła bym poświęcić chwilkę czasu gdzie stworzyła bym coś z masy solnej (niby banał ale pięknie może to wyglądać i przynieść zyski na rzecz gadżetów fundacji 8-) )
I nie tylko masa solna. jeste wiele rzeczy które potrafimy i którymi możemy wspomóc fundację
Można stworzyć dział sprzedazy gadżetów na rzecz fundacji, dział licytacji...
Gdzies na forum jedna przemiła osoba pytała (jako ze mam ostanio mętlik w głowie i nie pamiętam nicku) o aukcję na rzecz fundacji- sprzedaż rękodziała/rzeźby śp. męża tej właśnie Pani. Nie dość ze dar serca dla fundacji to i pomoc w rozwoju fundacji.

Ja ogólnie mam mase pomysłów ale jak zwykle nie potrafię się wyslowić |ohno|
najlepiej wychodzi mi rozmowa werbalna widząc rozmówce więc wybaczcie :)
 
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #19  Wysłany: 2010-08-05, 00:44  


tara

Chciałabym wspomóc fundację mogę zlecić wykonanie długopisów za free.
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #20  Wysłany: 2010-08-05, 15:39  


aina napisał/a:
tara

Chciałabym wspomóc fundację mogę zlecić wykonanie długopisów za free.


Wspaniale :) Napisz mi na pw jakie materiały będą Ci potrzebne, czy mamy opracować projekt itd :*

Nadzieja - czasami dobre chęci to mało, wszystko jest do zrobienia, ale wymaga czasu i pracy. Nawet najbanalniejszą z pozoru czynność trzeba logistycznie zorganizować. Kazda transakcja musi być zaksięgowana itd, itd Jestem w pracy i nie bardzo mam czas na szczegółowe wyjaśnienia... Cudownie, że jest tyle osób pragnących zaangażować się w pomoc - to bardzo, bardzo ważne i jak tylko ogarniemy podstawy funkcjonowania fundacji będziemy mogli o te zdeklarowana pomoc sie upomnieć :)

Na razie czekamy na rejestrację konta fundacji na allegro.


Cytat:
Swoją drogą nie wiem dla czego nie można we własnym zakresie zorganizować sobie T-shirt-a z logo i adresem forum. Przecież to jest dodatkowa reklama działająca na rzecz forum i fundacji a nie na własne korzyści


Mimo wszystko ważne jest by elementy mające graficznie reprezentować fundacje były spójne i opracowane profesjonalnie oraz dystrybuowane przez fundacje - także trochę cierpliwości
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #21  Wysłany: 2010-08-05, 20:11  


Ja na otwarcie zorganizowałem salwę honorową.To nie żart :mrgreen: jedyne czego oczekuję to ktoś strzeli ze mną.Sprzęt zapewniam.Jest to całkowicie legalne ;)
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #22  Wysłany: 2010-08-06, 20:41  


Tara masz info na pw

Pozdrawiam
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #23  Wysłany: 2010-08-08, 01:20  


tak sobie dumałem i dumałem nad tymi naszymi gadżetami i wymyśliłem coś takiego:
(mam nadzieję, że nie dostanę bana za wykorzystanie logo forum - wszak w dobrej wierze to czyniłem :-D ). Mam również nadzieję, że za wykorzystanie podpisu jerzozwiesz mnie nie ubije :oops:
jeśli Wam przypadną do gustu, to widzę je na koszulkach
Łysy


DSS.doc
Pobierz Plik ściągnięto 532 raz(y) 60 KB

h1.doc
Pobierz Plik ściągnięto 645 raz(y) 24 KB

_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #24  Wysłany: 2010-08-08, 10:30  


Nie ubije :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #25  Wysłany: 2010-08-08, 17:02  


:lol: Che chech ... "DSS.doc" spodobało mi się - pomysł fajny :bravo"
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
sir_tomek 



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Wrocław
Pomógł: 4 razy

 #26  Wysłany: 2010-08-08, 20:29  


A ja chciałbym zaproponować wzór koszulki w takim stylu ;)



Oczywiście kolor do wyboru, niekoniecznie musi być czerwona. Niedługo może zaprojektuję kubek :P
_________________
Tu pulmonis dex - miejmy nadzieję, że pozapalny
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #27  Wysłany: 2010-08-08, 20:56  


:okok"
 
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #28  Wysłany: 2010-08-08, 21:13  


No właśnie coś takiego chcę
_________________
sprzątnięta
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #29  Wysłany: 2010-08-08, 21:13  


sir_tomek

jest jak najbardziej ok :) ale uważam że logo w zupełności wystarczy żółty napis troche zaśmieca :) i logo troche mniejsze z przodu , tył koszulki to samo tylko, że większe .
Myślałam nad użyciem fotki i napisu ze strony głównej bo kompozycja z nagłówka jest piękna :)
 
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #30  Wysłany: 2010-08-08, 21:31  


sir_tomek dla mnie :brav: :uhm!:
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group