1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum nie działa
Autor Wiadomość
ileene 



Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 610

 #16  Wysłany: 2019-08-02, 08:33  


Ta opcja ze zbiórką pieniędzy już była ruszana w zeszłym roku na forum - http://www.forum-onkologi...sie-vt16630.htm
Niestety do dzisiaj bez odzewu ze strony Administracji! No i sytuacja się powtórzyła. Może tym razem uda się coś zorganizować by w przyszłym roku do tego nie doszło ( i potem w kolejnych latach też).
Ja również ogólnie bywam bardzo rzadko na fb i nie jestem na bieżąco!
Pozdrawiam!
 
 
6aj787c 


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 21
Pomógł: 2 razy

 #17  Wysłany: 2019-08-02, 11:30  


oba tematy mają rok, mogłem się do nich nie dokopać, szczególnie jeśli nazwa tematu brzmi w stylu "udało się". Dlatego ja jestem za nienachalną informacją przypiętą na zawsze gdzieś u góry strony, najlepiej z licznikiem ile jeszcze potrzeba. Mogę w tym pomóc tylko nie wiadomo nawet gdzie się zgłosić...
 
bar62 


Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 18

 #18  Wysłany: 2019-08-02, 19:14  


Apel o pomoc był na facebooku
Pomogłam i ja ,następnego dnia forum już działało
kwota jaka była potrzebna została właśnie tam wskazana
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #19  Wysłany: 2019-08-02, 19:33  


Osoby potrzebujące nie wpisują w Google "fb fundacja" tylko "forum onkologiczne". Klikają w link i wyskakuje im pusta strona. Dla większości jest to jednoznaczne z tym że forum zamknieto lub przestało działać i nie szukają czy tak rzeczywiście jest na stronie fb fundacji.

Forum odwiedza coraz mniej osób nie dlatego że jest mniej chorych tylko dlatego że są problemy z wejściem na stronę. Dlatego apeluje aby robić zbiórkę na koszty utrzymania strony przede wszystkim na forum a dopiero potem na FB.
 
babinka 


Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 306
Pomogła: 21 razy

 #20  Wysłany: 2019-08-02, 22:29  


Akcja "pomóżmy" powiodła się i w tym roku. Warto zastanowić się , co dalej robić ?
Właścicielka forum , obiecuje,że dołoży wszelkich starań ,aby forum istniało , myślę ,że powinniśmy Jej pomóc!!!.
Każdy z forumowiczów powinien wpłacić na konto ??
To winna ogłosić Fundacja Onkologiczna dss ,
Poczekajmy " chwilkę " na podjęcie decyzji.
_________________
babinka
 
Ola Olka 



Dołączyła: 11 Lip 2016
Posty: 2640
Skąd: DE / PL śląskie
Pomogła: 281 razy

 #21  Wysłany: 2019-08-05, 07:35  


TP53 napisał/a:
Klikają w link i wyskakuje im pusta strona
W tym miejscu można (powinna być) informacja że forum nie działa chwilowo z takich a nie innych przyczyn.
I wskazać link do FB albo innego miejsca informacji/zbiórki. Jest to dość proste do zrobienia i takiej informacji Home.pl nie może blokować.
Osobiście popieram forum w każdy możliwy dla mnie sposób (finansowy też) i uważam je za bardzo cenną inicjatywę, która wielu osobom pomaga. Mnie zresztą też dużo pomogła. Dziękuję!.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
_________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #22  Wysłany: 2019-08-05, 09:34  


Poniżej wiadomość która otrzymałem od fundacji na FB


Dzień Dobry. Dziękuję za zainteresowanie. Aktualnie trwa burza 'mózgów w temacie działania Forum bez niepotrzebnych przerw. Wiedzieć, że są ludzie nieobojętni - wspierający funkcjonowanie tego Medium to niesamowita rzecz. Na wiążące decyzje - niestety trzeba będzie trochę poczekać. W swoim czasie informacja o sposobie rozwiązania problemów finansowych zostanie upubliczniona. Prawdopodobnie będzie opierać się na zbiórce pieniędzy jednak te kwestie trzeba dograć pod względami formalno -prawnymi. Serdecznie pozdrawiam.
 
Eli007 


Dołączyła: 01 Lip 2015
Posty: 27

 #23  Wysłany: 2019-08-19, 18:34  


Cześć,
Czy ktoś jeszcze ma z Państwa problem z wysyłaniem prywatnych wiadomości z forum? Od kilku dni próbuję coś wysłać i za każdym razem mam dziwny error jakby dotyczący nie poprawnego hasła. Próbowałam już do różnych odbiorców.
Dziękuję
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #24  Wysłany: 2019-08-19, 19:50  


ale wiadomości mimo tego komunikatu dochodzą, ignoruj po prostu
_________________
sprzątnięta
 
Ola Olka 



Dołączyła: 11 Lip 2016
Posty: 2640
Skąd: DE / PL śląskie
Pomogła: 281 razy

 #25  Wysłany: 2019-08-28, 07:52  


TP53 napisał/a:
Forum odwiedza coraz mniej osób nie dlatego że jest mniej chorych tylko dlatego że są problemy z wejściem na stronę.
Niestety tak jest :cry: i nie ma co się oszukiwać. Szkoda
_________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
 
6aj787c 


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 21
Pomógł: 2 razy

 #26  Wysłany: 2019-08-28, 11:06  


jeszcze co do komunikatu o błędzie podczas wysyłania wiadomości prywatnej to błąd generowany jest moim zdaniem przez to że nie działa usługa wyysłająca e-maile z powiadomieniem do odbiorcy, ale może to już poprawiono.
Ogólnie to jakoś tak nie widzę chęci za bardzo w tym wszystkim. Jest wielu życzliwych ludzi, choćby tutaj i deklarują pomoc. Tylko jakby nikt jej nie oczekuje a błędy są dalej.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group